Kurumsal Üyelik : Anasayfa üzerinden kurumsal üyeliği seçebilir, firma fatura bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizde yer alan zorunlu alanları doldurarak ücretsiz üyelik girişi yapabilirsiniz.

Bireysel Üyelik : Anasayfa üzerinden bireysel üyeligi seçebilir, TC kimlik numaraniz ve iletisim bilgilerinizde yer alan zorunlu alanlari doldurarak ücretsiz üyelik girisi yapabilirsiniz

Farklı temalara ait özel tasarımlı e-hediyem kartlardan birini seçip, site üzerinden indirebileceğiniz sipariş formunu doldurarak istediginiz kisilere kolayca gönderim yapabilirsiniz. Toplam gönderim tutarında üst limit olmamakla beraber Kart başına 5 TL – 500 TL arasında tutar belirleyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz e-hediyem kart, alıcının cep telefonuna SMS olarak iletilir ve gönderim bilgisi üyelik hesabınızdan ve size gönderilecek e-mail ile takip edilebilir. Gönderilen SMS içinde e-hediyem kart numarası ve hediye edilen karta ulaşılmasını sağlayacak link bulunur. Hediye alan kişi bu link üzerinden e-hediyem kartını görüntüleyebilir ve kendisine göndermiş olduğunuz özel mesajınızı okuyabilir.

Hediye gönderdiğiniz kişi e-hediyem kartını kullarak sadece Migros mağazalarından alışveriş yapabilir. Alışveriş sonrasında kalan tutara ait bilgi kişinin cep telefonuna yeniden SMS ile gönderilecektir. Alıcı, ayrıca site üzerinden şifre ve kendisine ait cep telefonu ile kalan bakiyesini sorgulayabilir.