Bireysel Üyelik : Anasayfa üzerinden bireysel üyeliği seçebilir, ad- soyad, e-mail, cep telefon numaranız gibi zorunlu bilgilerin yanına dilerseniz Money Club Kart numaranızı da ekleyerek ücretsiz üyelik girişi yapabilirsiniz.

Kurumsal Üyelik : Anasayfa üzerinden kurumsal üyeliği seçebilir, firma fatura bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizde yer alan zorunlu alanları doldurarak ücretsiz üyelik girişi yapabilirsiniz.

Bireysel Üyelikle Gönderim : Farklı temalara ait özel tasarımlı e-hediyem kartlardan birini seçip, kendi kelimelerinizle kişiselleştirdiğiniz kartınıza, 5 TL – 300 TL arasında dilediğiniz tutarı yükleyerek sevdiğiniz kişinin cep telefonuna gönderebilirisiniz.
Kurumsal Üyelikle Gönderim : Farklı temalara ait özel tasarımlı e-hediyem kartlardan birini seçip, site üzerinden indirebileceğiniz sipariş formunu doldurarak çalışanlarınıza/müşterilerinize kolayca gönderim yapabilirsiniz. Toplam gönderim tutarında üst limit olmamakla beraber Kart başına 5 TL – 300 TL arasında tutar belirleyebilirsiniz.

Gönderdiğiniz e-hediyem kart, alıcının cep telefonuna SMS olarak iletilir ve gönderim bilgisi üyelik hesabınızdan ve size gönderilecek e-mail ile takip edilebilir. Gönderilen SMS içinde e-hediyem kart numarası ve hediye edilen karta ulaşılmasını sağlayacak link bulunur. Hediye alan kişi bu link üzerinden e-hediyem kartını görüntüleyebilir ve kendisine göndermiş olduğunuz özel mesajınızı okuyabilir.

Hediye gönderdiğiniz kişi e-hediyem kartını kullarak sadece Migros mağazalarından alışveriş yapabilir. Alışveriş sonrasında kalan tutara ait bilgi kişinin cep telefonuna yeniden SMS ile gönderilecektir. Alıcı, ayrıca site üzerinden şifre ve kendisine ait cep telefonu ile kalan bakiyesini sorgulayabilir.